חיפוש
עברית
כל הקטגוריות
  תפריט סגור

  שי של הטבע

  מיין לפי
  הצג בעמוד
  תמונה של שי של הטבע קמח אורז לבן ללא גלוטן 500 גר

  שי של הטבע קמח אורז לבן ללא גלוטן 500 גר

  קמח האורז עשוי מאורז מלא טחון דק והוא תחליף מצוין לקמח חיטה כיוון שהם דומים מאוד במרקם שלהם, ולכן הוא יכול לשמש כמרכיב באפיית לחמים. במטבח היפני הוא משמש להכנת איטריות ומאפים מסורתיים. קמח אורז משמש גם לעיבוי רטבים, ולאפיית מאפים.
  13.00 ₪ ליחידה
  תמונה של שי של הטבע קמח אורז מלא ללא גלוטן 500 ג"ר

  שי של הטבע קמח אורז מלא ללא גלוטן 500 ג"ר

  קמח האורז עשוי מאורז מלא טחון דק והוא תחליף מצוין לקמח חיטה כיוון שהם דומים מאוד במרקם שלהם, ולכן הוא יכול לשמש כמרכיב באפיית לחמים. במטבח היפני הוא משמש להכנת איטריות ומאפים מסורתיים. קמח אורז משמש גם לעיבוי רטבים, ולאפיית מאפים
  13.00 ₪ ליחידה
  תמונה של שי של הטבע קמח דוחן לנמנעים מגלוטן 500 גרם

  שי של הטבע קמח דוחן לנמנעים מגלוטן 500 גרם

  השימוש בקמח דוחן נפוץ מאוד באפייה ללא גלוטן ותורם מאוד למרקם של מאפים ללא גלוטן. מתאימה במיוחד ל: אפיית לחמים ולאפייה במתכונים רבים אחרים במקום הקמח המלא. מעולה גם להוספה לקציצות ולפשטידות. נטחן באבן ריחיים נועד לשמור על 95% מהערכים התזונתיים של דגן הדוחן.
  12.00 ₪ ליחידה
  תמונה של שי של הטבע קמח שקדים ללא גלוטן 500 גר

  שי של הטבע קמח שקדים ללא גלוטן 500 גר

  בתור ישראלים, כאלה שחיים בארץ החומוס, הפלאפל, בארץ של מאות אם לא אלפי “חומוסיות” אי אפשר שלא לאהוב את הקטניה הזאת. החומוס עשיר מאוד בחלבון (17 עד 23 אחוזים), פחממות(כ-60 אחוזים),סיבים תזונתיים, אבץ, חומצה פולית, ויטמין B ו-C ,עשיר בברזל ואחוז שומן נמוך. מרקמו חלק ונעים לעבודה ושילובו עם קמח עשיר בעמילן נותן תוצאה מעולה. חסרונו היחיד לטעמי, הוא טעמו העז והמר לאחר אפייה וזאת אם שמים כמות גדולה מידי.
  20.00 ₪ ליחידה
  תמונה של שי של הטבע קמח טף כהה לנמנעים מגלוטן 500 גרם

  שי של הטבע קמח טף כהה לנמנעים מגלוטן 500 גרם

  קמח טף כהה שי של הטבע קמח טף כהה הוא מזון הסופר פוד (מזון על) החדש שכובש עכשיו את העולם. דגן הטף הנו דגן עתיק הגדל בעיקר באתיופיה ואריתראה והוא ידוע בקשיחותו לגדול בתנאים קשים וצחיחים, ולא פלא שאחד מיתרונותיו החזקים והידועים בערכיו התזונתיים בברזל שלו, בכך ש- 100 גרם מהטף שווה ערך ל- 1 ק"ג בשר או ל- 20 ביצים. מצוין לטבעונים וצמחונים, לרגישים לגלוטן ובכלל מומלץ לכולם.
  26.50 ₪ ליחידה
  תמונה של שי של הטבע קמח טף לנמנעים מגלוטן 500 גרם

  שי של הטבע קמח טף לנמנעים מגלוטן 500 גרם

  תערובת טף איכותית להכנת: לחמים, פיתות, לחמניות המבורגר, מחמצות, לחם אינג’רה אתיופי, פיצות, עוגות, קרפים, דייסות. קמח טף מיקס (טף Mix) של שי מן הטבע. שי השיג תוצאה מעולה מערבוב טף שהוא קמח העל הקיים בשוק יחד עם קמחים שונים כדי תקבלו מוצר מושלם. את קמח טף Mix ניתן לרכוש בחנות
  24.00 ₪ ליחידה