חיפוש
עברית
כל הקטגוריות
  תפריט סגור

  מלחים

  מיין לפי
  הצג בעמוד
  תמונה של אביב ירוק מלח המלאיה דק 1 ק'ג

  אביב ירוק מלח המלאיה דק 1 ק'ג

  אביב ירוק מלח המלאיה 1 ק'ג
  14.00 ₪ ליחידה
  תמונה של גורנדה מלח ים אטלנטי טבעי 1 ק"ג

  גורנדה מלח ים אטלנטי טבעי 1 ק"ג

  גורנדה מלח ים אטלנטי טבעי 1 ק"ג
  18.00 ₪ ליחידה
  תמונה של ג'רמי מטחנה מלח ים ותבלינים 240 ג'ר

  ג'רמי מטחנה מלח ים ותבלינים 240 ג'ר

  ג'רמי מטחנה מלח ים ותבלינים 240 ג'ר
  24.00 ₪ ליחידה
  תמונה של ג'רמי מטחנה מלח פלפל 310 ג'ר

  ג'רמי מטחנה מלח פלפל 310 ג'ר

  ג'רמי מטחנה מלח פלפל 310 ג'ר
  24.00 ₪ ליחידה
  תמונה של וגה מלח הודי שחור דק 200 ג"ר
  תמונה של טראס דל סאל מלח אטלנטי דק 1 ק'ג

  טראס דל סאל מלח אטלנטי דק 1 ק'ג

  לח ים אטלנטי טהור וטבעי זה נושא את סגולות מי האוקיינוס עתירי מינרלים טבעיים. תכונות וסגולות מלח ים אטלנטי ידועות מזה מאות בשנים. שיטות איסוף מלח ים אטלנטי זה נותרו ידניות, המלח לא עובר תהליכי שטיפה והלבנה ולא מוספים חומרים מונעי התגבשות. המלח עשיר במגנזיום סידן ברזל ויסודות קורט. מלח ים אטלנטי עשיר בטעמו הייחודי והוא מוערך ואהוב על שפים בכל העולם ובקרב אניני טעם ושוחרי בריאות.
  16.00 ₪ ליחידה
  תמונה של טראס דל סאל מלח ים אטלנטי דק עבה 1 קג
  תמונה של מלח אנגלי מגנזיום סולפט 500 ג'ר

  מלח אנגלי מגנזיום סולפט 500 ג'ר

  מלח אנגלי או בשמו השני מגנזיום סולפט, הוא לא מלח מאכל אלא מינרל טבעי המכיל מגנזיום וגופרית (סולפט). מלח אנגלי נודע בתור תרופה טבעית למיני בעיות, בהן ניתן לטפל בצריכה חיצונית. מחקרים הראו כי מגנזיום סולפט נספג בקלות דרך העור וכך ניתן להנות מהיתרונות הבריאותיים שלו בספיגה ישירה דרך העור, באמבטיות המכילות מלח אנגלי. מגנזיום סולפט, בשל התכונות המרגיעות שלו, מהווה מוצר מעולה לטיפולים אלטרנטיביים ולטיפולי ספא. הוא מרגיע כאבי שרירים, מפחית נפיחות, מסייע בהוצאת רעלים מהגוף, מרגיע את מערכת העצבים המרכזית ומשמש בתור מרכך עור טבעי. כמו כן מלח אנגלי ידוע כמרגיע מתח ומוריד לחץ, זאת על ידי כך שנספג בגוף כאשר מומס במים חמים, ובכך מסייע לחידוש מלאי המגנזיום בגוף. המגנזיום הוא אחד המינרלים שעוזרים לייצר סרוטונין, שהוא נוירוטרנסמיטר הנמצע בגופנו ומרומם את מצב הרוח
  44.00 ₪ ליחידה
  תמונה של מלח הארץ מלח מופחת נתרן 250 ג"ר
  תמונה של סאן ליין מלח ים מועשר ביוד 200 ג"ר

  סאן ליין מלח ים מועשר ביוד 200 ג"ר

  מלח ים מועשר ביוד מופק בתהליך טבעי ממימיו הצלולים של הים האדום, בבריכות אידוי פתוחות בעזרת אנרגיית השמש והרוח. המלח שטוף במי ים מרוכזים ללא שימוש בכימיקלים ובכך נשמר בוהק הגבישים הלבן. אנו מנצלים את עושר המינרלים הטבעיים של הים האדום, החיוניים לגוף האדם ומביאים אליכם מלח איכותי וטעים הטומן בחובו את ארומת הים והשמש. היוד הוא מינרל חיוני ומרכזי לבריאות ולתפקוד הגוף והמלח המועשר ביוד מהווה מקור עיקרי ליוד בתזונה היומית. המלח מכיל יוד בכמות המומלצת על ידי משרד הבריאות. מלח זה מכיל גם חומרים מונעי התגיישות העוטפים את גרגרי המלח ומקלים על זרייתו מהמלחייה ובפיזורו על גבי המזון ומגיע במלחייה נוחה לשימוש ולאחסון.
  12.50 ₪ ליחידה
  מסננים Close
  קטגוריות