חיפוש
עברית
כל הקטגוריות
  תפריט סגור

  כליל

  מיין לפי
  הצג בעמוד
  תמונה של כליל נוזל לשטיפת פירות וירקות 750 מ"ל

  כליל נוזל לשטיפת פירות וירקות 750 מ"ל

  נוזל לניקוי ירקות, אקולוגי במיוחד, תוצרת ישראל
  14.00 ₪ ליחידה
  תמונה של כליל סבון רחצה טבעי פפאיה מנדרין 500 מ"ל

  כליל סבון רחצה טבעי פפאיה מנדרין 500 מ"ל

  סבון רחצה טבעי ידידותי למשתמש ולסביבה אינו מכיל SLS, כימיקלים קשים, פאראבנים, פורמלין, פורמלדהייד, פטאלטים, אמוניום או צבע סינטתי עשיר בלחות, עדין וקטיפתי מתאים לכל סוגי העור ולעור עדין במיוחד מומלץ לסובלים מבעיות עור, כמו אדמומיות, גירוד ופריחות.
  20.00 ₪ ליחידה
  תמונה של כליל שמפו טבעי הדרים 500 מ"ל

  כליל שמפו טבעי הדרים 500 מ"ל

  ללא סודיום אורת' סולפאט (SLS) אינו מכיל פאראבנים לא נוסה על בעלי חיים מכיל תמציות: תה ירוק, לבנדר, פפיה, פירות הדר ושמן זית לשימוש יום-יומי מתאים לעור עדין במיוחד ולילדים מגיל 3 חודשים
  20.00 ₪ ליחידה
  תמונה של כליל שמפו טבעי למניעת קשקשים 500 מ"ל

  כליל שמפו טבעי למניעת קשקשים 500 מ"ל

  שמפו טבעי למניעת קשקשים בעל נוסחה ייחודית המגינה על השערה ועל עור הקרקפת. מכיל תמציות של לבנדר,תה ירוק, פאפיה, פירות הדר ושמן זית. השמפו מתאים לכל הגילאים ולאלו הסובלים מבעיות עור כמו אדמומיות, גירודים ופריחות. אינו מכיל SLS וכימיקלים. סדרת הרחצה מכילה את מוצרי הדגל של "כליל". הם בעלי ניחוח ארץ ישראלי ולא במקרה מיוצרים במפעל בדרום הארץ. לחומרים הטבעיים היכולת להתפרק ולשמש למחזור של מים לשם השקיה. אם זה במערכת מים אפורים שמותקנת אצלכם בבית, או בפעולות שונות לאגירת מים במקלחת או בכיור, יש באפשרותנו לחסוך במשאב היקר לנו מכל- מים. בנוסף לשימוש החוזר, החומרים הטבעיים מאפשרים לנו להגן על עצמינו ועל ילדינו. היעדר של SLS, נגזרות נפט וכימיקלים נוספים מאפשרת לגופינו לקיים מחזור חיים תקין.500 מ"ל.
  20.00 ₪ ליחידה
  תמונה של כליל דאודורנט לגבר ללא אלומניום 60 מ"ל כחול

  כליל דאודורנט לגבר ללא אלומניום 60 מ"ל כחול

  דאודורנט "כליל" איכותי ללא אלומיניום ייחודי לגבר, המקנה הגנה מריח רע על ידי בישום טבעי ומשרה תחושת רעננות למשך היום. הדאודורנט מאפשר את הפעילות הטבעית של בלוטות הזיעה ואינו מכיל אנטיפרספירנט, אבקת אלומיניום וטיטניום.
  23.00 ₪ ליחידה
  תמונה של כליל דאודורנט לאשה ללא אלומניום  סגול 60 מ"ל

  כליל דאודורנט לאשה ללא אלומניום סגול 60 מ"ל

  דאודורנט "כליל" איכותי ללא אלומיניום ייחודי לאישה, המקנה הגנה מריח רע על ידי בישום טבעי ומשרה תחושת רעננות למשך היום. הדאודורנט מאפשר את הפעילות הטבעית של בלוטות הזיעה ואינו מכיל אנטיפרספירנט, אבקת אלומיניום וטיטניום
  23.00 ₪ ליחידה