חיפוש
עברית
כל הקטגוריות
  תפריט סגור

  חומץ

  מיין לפי
  הצג בעמוד
  תמונה של אלפה וולי חומץ תפוחים 1 ליטר

  אלפה וולי חומץ תפוחים 1 ליטר

  במשך מאות שנים, חומץ תפוחים שימש למטרות ביתיים ובישול שונים.אך גם לתרופה עממית עתיקה,"תרופת סבתא" לבעיות בריאותיות. חומץ תפוחים שימש כתרופה מאז ימי היפוקרטס. הרופא היווני הקדום. חומץ התפוחים האורגני מוביל לכל מיני יתרונות, שחלקם נתמכים על ידי המדע והוכחו מחקרית. זה כולל ירידה במשקל, רמות סוכר נמוכות בדם ותסמינים משופרים של סוכרת.
  25.90 ₪ ליחידה
  תמונה של גרין חומץ בלסמי אורגני 500 ג'ר

  גרין חומץ בלסמי אורגני 500 ג'ר

  גרין חומץ בלסמי אורגני 500 ג'ר חומץ בלסמי נמצא בשימוש במטבח האיטלקי מאות שנים, מאז שיצרני היין ממודנה שבאיטליה מצאו שימוש לענבים שלא התאימו לייצור יין. אותם ענבים נסחטו, בושלו ויושנו בסדרת חביות מסוגי עץ שונים, אשר העניקו לנוזל שהצטמצם במשך הזמן את טעמו הייחודי. בניגוד לחומץ בן יין, החומץ הבלסמי אינו מיוצר מיין אלא ישירות מהפרי. איכותו של החומץ עומדת ביחס ישר לזמן היישון, הנמשך מחודשים עד שנים (25 שנה ואף יותר), וניכרת בסמיכותו. בניגוד לחומץ המסורתי האיכותי, החומץ התעשייתי מיושן במכלי מתכת במשך כמה חודשים והוא דליל למדי.
  19.00 ₪ ליחידה
  תמונה של דודה ברטה חומץ בלסמי ממודה 280 מ'ל
  תמונה של וואן ז'ה שאן חומץ אורז אורגני 296 מ''ל

  וואן ז'ה שאן חומץ אורז אורגני 296 מ''ל

  חומץ אורז סיני, חזק יותר בטעמו מחומץ יפני ומגיע בטווח גוונים של החל משקוף ועד לאדום וחום. החומצים היפנים והסינים עדינים ומתוקים יותר מהחומצים המערביים המזוקקים והחומציים. "חומץ אורז לבן" מגיע בגוון צהוב בהיר עד שקוף. מכיל כמות חומץ גבוהה, ודומה יותר לחומץ מערבי, אך הוא פחות חומצי ממנו וטעמו עדין יותר. "חומץ אורז שחור" עשוי מאורז שחור דביק (נקרא גם "אורז מתוק"), אולם לעיתים דוחן ודורה משמשים כתחליף, הוא כהה ובעל טעם עמוק ומעושן מעט. החומץ פופולרי במיוחד בדרום סין, מקורו בעיר "ז'אן ג'יאנג" שבמזרח חופה המערבי של ג'יאנגסו, אך הוא מיוצר גם בהונג קונג.
  19.50 ₪ ליחידה
  תמונה של ווק חומץ אורז 500 מ"ל

  ווק חומץ אורז 500 מ"ל

  חומץ אורז יפני הוא חומץ מעודן (בעל בערך 5% חומצה אצטית, הרבה פחות מחומצים מערביים) שצבעו נע בין גווני שקוף ועד צהוב בהיר. הוא מיוצר מאורז או משמרים שעברו תהליך התססה. החומץ היפני מכיל חומץ, סוכר ומלח ומשמש בעיקר לתיבול אורז לסושי או בהחמצת מלפפונים ובמרינדות המשמשות להקטנת ריחם העז של דגים ובשרים. חומץ האורז היפני נחשב למשקה בריאות, היות והוא מכיל אחוז גבוה של חומצת אמינו ואף מחקרים מדעיים אחרונים גילו בו תכונות נוגדות סרטן.
  13.00 ₪ ליחידה
  תמונה של וינגרס חומץ תפוחים אורגני 750 מ"ל

  וינגרס חומץ תפוחים אורגני 750 מ"ל

  חומץ תפוחים המופק מתסיסה של 100% מיץ תפוחים טהור, סחוט טרי. מתאים לשימוש כבסיס לרטבים שונים, הכנת מרינדות, תיבול סלטים. אורגני, ללא חומרים משמרים, חומרי הדברה, ללא גלוטן, ללא תוספת סוכר וללא לקטוז.
  19.90 ₪ ליחידה
  תמונה של ממודנה חומץ בלסמי 500 מ"ל

  ממודנה חומץ בלסמי 500 מ"ל

  מגוון החמצים של "OLITALIA"כולל בתוכו:חומץ בלסמי ממודנה, וחומץ בן יין אדום או לבן. על החומץ בלסמי של אוליטליה מוטבעת התווית היוקרתית המאשרת כי חומץ הבלסמי יוצר לפי המסורת של מודנה.(Modena)
  19.50 ₪ ליחידה
  תמונה של נוטרה זן חומץ תפוחים 5% אורגני מסונן 750 מ"ל

  נוטרה זן חומץ תפוחים 5% אורגני מסונן 750 מ"ל

  חומץ תפוחים נותן טעם עשיר לכל מאכל ומתאים להכנת רטבים, מרינדות, לתיבול סלטים וכו’. 100% חומץ תפוחים לא מפוסטר ללא תוספת סוכר ללא חומרים משמרים רכיבים: חומץ סיידר תפוחים*. מכיל סולפיט ממקור טבעי. *רכיבים אורגניים
  19.00 ₪ 17.90 ₪ ליחידה
  תמונה של נטורפוד חומץ תפוחים טבעי ואורגני 750 מל

  נטורפוד חומץ תפוחים טבעי ואורגני 750 מל

  מופק מתסיסה של 100% מיץ תפוחים סחוט וטרי. מתאים כבסיס לרטבים,להכנת מרינדות,לטיבול סלטים וכו´ ובנוסף מיוחסות לו סגולות ריפוי רבות.
  17.90 ₪ ליחידה
  תמונה של תבואות חומץ בלסמי אורגני 500 מ'ל

  תבואות חומץ בלסמי אורגני 500 מ'ל

  חומץ בלסמי אורגני - תבואות 5% חומציות
  21.00 ₪ ליחידה
  מסננים Close
  קטגוריות