חיפוש
עברית
כל הקטגוריות
  תפריט סגור

  גרין לייף

  מיין לפי
  הצג בעמוד
  תמונה של גרין לייף שמן קיק 250 מ"ל

  גרין לייף שמן קיק 250 מ"ל

  שמן קיק לשימוש חיצוני שמן קיק של גרין לייף מופק מזרעי צמח הקיקיון. שמן זה מכיל חומצות שומן חיוניות, וכן חומצת שומן ייחודית השייכת לקבוצת השומנים החד בלתי רוויים, ונקראת חומצה ריצינולאית. שמן הקיק מיועד לשימוש חיצוני, במריחה על העור, והוא נספג בקלות וחודר גם לשכבות העמוקות של העור.
  45.00 ₪ ליחידה
  תמונה של גרין לייף פולן אבקת פרחים 200 גרם

  גרין לייף פולן אבקת פרחים 200 גרם

  פולן דבורים - גרגרי זהב מלאים בויטמינים, מינרלים, חלבון, סידן, ברזל, חומצה פולית, מסייע לבעיות קשב וריכוז, אלרגיות, שיקום הגוף, חיזוק, מונע אנמיה ומעלה את רמות האנרגיה והחיוניות באופן מיידי פולן דבורים, המכונה גם "מזון מלכות", הוא תוסף תזונה ייחודי ועתיק יומין. הפולן מורכב מרכיבים טבעיים בריאותיים נהדרים ונחשב בעיני רבים בתור אחד ממזונות העל הטובים ביותר. מהו פולן דבורים? פולן דבורים הוא למעשה אבקת פרחים שהדבורים עצמן אוספות מאבקני הפרחים בעזרת הרגליים שלהן במהלך תהליך ליקוט הצוף מהפרחים והוא שונה מדבש הדבורים שכולנו מכירים. פולן הדבורים, אותה אבקה שנדבקת לרגלי הדבורים במהלך איסוף הצוף, נאסף אחרי שהוא נושר מרגלי הדבורים. הדבורים מנקות את עצמן מהאבקה שנדבקה אליהן במהלך איסוף הצוף בכך שהן משפשפות את הרגליים זו בזו ויוצרות כדורונים קטנטנים של אבקת פרחים, כדורונים אלו הם למעשה פולן הדבורים.
  42.00 ₪ ליחידה
  תמונה של גרין לייף קליפות פסליום 340 ג'ר
  תמונה של גרין לייף שמן רוזמרין,10 מל
  תמונה של גרין לייף שמן שקדים 120 מ"ל

  גרין לייף שמן שקדים 120 מ"ל

  שמן שקדים משמש לעיסוי הגוף והפנים, מסייע בהרגעה והגנה על העור. ניתן להשתמש בשמן שקדים כתחליף חלב פנים, מתאים לניקוי העור והורדת איפור מן העינים.
  20.00 ₪ ליחידה