חיפוש
עברית
כל הקטגוריות
  תפריט סגור

  אקוסאפ

  מיין לפי
  הצג בעמוד
  תמונה של אקוספ ברזל עדין נוזלי בתוספת ויטמין סי 60 מ"ל

  אקוספ ברזל עדין נוזלי בתוספת ויטמין סי 60 מ"ל

  ברזל נוזלי טבעי בתוספת ויטמין C לספיגה מקסימלית + בטעם אוכמניות טבעי, ללא סוכר / חומרים משמרים. + אינו גורם לבעיות עיכול - ללא תופעות לוואי! + מסייע בנשירת שיער, עייפות, ציפורניים חלשות ועור חיוור. + חשוב ליצירת תאי דם אדומים ולייצור המוגלובין + טיפול באנמיה, עייפות כרונית (בשילוב B12) + מתאים לספורטאים ולנשים בהריון.
  99.00 ₪ ליחידה
  תמונה של אקוספ ויטמין סי נוזלי 250 מ"ל

  אקוספ ויטמין סי נוזלי 250 מ"ל

  מיוצר בטכנולוגיה ליפוזומלית חדשנית ופורצת דרך שבאמצעותה מצפים את הויטמין בשכבות שומניות הזהות לרכיבי דופן התא. הפוספוליפידים יוצרים מבנים כדוריים הנקראים ליפוזומים, בשל הדמיון הרב של הליפוזום לקרום התא האנושי – הוא מסוגל לחדור אותו, ולהיספג בקלות ישירות אל תוך התא. עצם הציפוי השומני (פוספוליפידי) של הויטמין מאפשר לו להיספג במערכת העיכול כשומן ולכן לא נוצר גירוי במערכת העיכול במינונים גבוהים. ניתן גם לצרוך מינונים גבוהים מהמוצר מאחר והוא אינו חומצי ומתאים במיוחד לאנשים שסובלים מחומציות-יתר. הציפוי המיוחד מגביר את הטמעתו וספיגתו בגוף, מונע התפרקותו בחומציות הקיבה, ונספג ישירות בתאים. מדובר בספיגה הגבוהה ביותר של ויטמין C, בשיעור של פי 5 בהשוואה לויטמין C רגיל.
  160.00 ₪ ליחידה
  תמונה של אקוספ חומצה פולית בטעם פטל 60 מ"ל

  אקוספ חומצה פולית בטעם פטל 60 מ"ל

  ישנו הבדל רב בין החומצה הפולית הטבעית הנמצאת במזונות (Folate), לעומת החומצה הפולית הסינטטית (Folic Acid). חומצה פולית סינטתית אינה קיימת בטבע אלא בייצור סינטטי של תרופות ותוספי תזונה. חומצה פולית טבעית של אקוסאפ – BioFolate היא חומצה פולית המחוברת במבנה שלה לקבוצת מתיל. משמעות הדבר היא שמדובר בצורה פעילה של הויטמין ולכן היא נספגת בגוף באופן מיידי. כמות גדולה של חומצה פולית שאינה מתפרקת גורמת לנזק בתאי הגוף ומעודדת יצירת תאים ממאירים.
  99.00 ₪ ליחידה
  תמונה של ברזל וויטמין סי נוזלי ,60 מל,אקוסאפ

  ברזל וויטמין סי נוזלי ,60 מל,אקוסאפ

  ברזל נוזלי טבעי בתוספת ויטמין C ברזל עדין נוזלי, בספיגה גבוהה במיוחד. אינו מכיל סוכר, ממתיקים מלאכותיים,חומרים משמרים ו/או שאר אלרגניים. מכיל תוספת ויטמין C לספיגה מקסימלית. בעל טעם נפלא המתאים גם לשימוש תינוקות וילדים.
  99.00 ₪ ליחידה
  תמונה של אקוספ כורכום ליפוזומאלי 250 מ'ל

  אקוספ כורכום ליפוזומאלי 250 מ'ל

  כורכום לימפוזומאלי LIPO TURMERIC – אקוסאפ מיצוי מלא של שורש הכורכום בפטנט יחודי, מיוצר בטכנולוגיה לימפוזומאלית לספיגה מוגברת. *המידע המצורף הינו בגדר המלצה בלבד ואינו מהווה התוויה. בכל מקרה של בעיה רפואית יש לפנות לרופא המטפל ולפעול לפי הנחיותיו. אנשים החולים במחלות כרוניות והנוטלים תרופות מרשם – יש להיוועץ ברופא
  239.00 ₪ ליחידה
  תמונה של אקוספ ברזל לתינוקות 60 מ'ל